APS ml. mladinci, Velenje - 6.5.2018

Na Atletskem pokalu za mlajše mladince, so odlično nastopili naši mladi atleti. Štafeta 4x100m, v postavi Matic Erpič, Matevž Šuštaršič, Tilen Novak in Benjamin Slak, je zmagala, s časom 44.56s, druga sta bila Anže Durjava, v metu kopja (57.88m) in Andraž Durjava, v skoku v višino (182cm). Tretji so bili Matevž Šuštaršič, v teku na 200m (22.70s – OR), Jože Švirt, v skoku s palico (3.90m – OR), Jaka Kunej, v troskoku (12.77m - OR), Lara Florjančič, v teku na 100m z ovirami (15.47s) in Aljaž Čopič, v teku na 3000m (10:46,95). Ekipa mladincev se je skupno uvrstila na tretje mesto z 204 točkami, za Mass-om in Kronosom, iz Ljubljane. 
p1190833


Četrti so bili Matevž Šuštaršič, v teku na 100m (11.34s – izenačen OR), Urban Henigman, v metu kladiva (49.33m – OR), Tilen Novak, v teku na 110m z ovirami (15.59s), Jaka Kunej, v skoku v daljino (5.97m – OR), Arne Resnik, v metu kopja (49.00m), Anže Durjava, v suvanju krogle (12.48m - OR) in Lara Strniša, v hitri hoji.


5.mesto:
Dino Avdibašić – 110m z ovirami (16.65s – OR)

6.mesto:
Eva Murn – 100m ovire (16.11s – OR)

7.mesto:
Matic Erpič – 400m (54.11s – OR)
Tilen Novak – 100m (11.70s)
Tomo Testen – disk (28.52m), kopje (40.22m – OR)
Sara Grubič – 100m (12.99s)
Neja Žnidaršič – višina (156cm)

8.mesto:
Benjamin Slak – disk (27.12m – OR)
Maja Pureber – kladivo (31.50m – OR)

9.mesto:
Urban Henigman – krogla (10.97m – OR)
Anže Plankar – palica (2.80m)
Eva Murn – višina (153cm)

10.mesto:
Klemen Kastrevc – palica (2.60m – OR)
Benjamin Slak – 200m (24.08s – OR)
Martina Šmid – kladivo (26.78m – OR)

11.mesto:
Kaja Rajšel – 200m (27.28s)
Metka Strahinič – višina (150cm)

12.mesto:
Matic Erpič – 100m (11.95s)

13.mesto:
Nik Pernek – 800m (2:10,86)

15.mesto:
Maja Pureber - krogla (8.77m)

16.mesto:
Nejc Barbo – 100m (12.26s – OR)
Lara Florjančič – 100m (13.27s)
Ana Gimpelj – 200m (27.74s)
Eva Murn – daljina (4.77m)

17.mesto:
Nika Korasa – 200m (27.97s – OR)
Nejc Barbo – 200m (25.15s – OR)

18.mesto:
Ben Kogovšek – 200m (25.18s – OR)

19.mesto:
Jan Slak – 100m (12.34s)

20.mesto:
Ben Kogovšek – 100m (12.57s – OR)
Jan Slak – 200m (25.51s – OR)

21.mesto:
Patricia Fabjan – 200m (28.31s – OR)

22.mesto:
Kaja Rajšel – 100m (13.44s)

23.mesto:
Dino Avdibašić – 200m (25.74s – OR)

24.mesto:
Nika Korasa – 100m (13.55s – OR)

25.mesto:
Ana Gimpelj – 100m (13.57s – OR)

29.mesto:
Klara Svenšek – 100m (13.80s)

30.mesto:
Klara Svenšek – 200m (29.44s – OR)


Objave v medijih:  Lokalno.si    Dolenjska news       

p1190636

p1190642

p1190644

p1190650

p1190668

p1190673

p1190676

p1190678

p1190682

p1190692

p1190700

p1190710

p1190715

p1190717

p1190719

p1190723

p1190729

p1190733

p1190734

p1190735

p1190741

p1190744

p1190752

p1190758

p1190764

p1190757

p1190766

p1190777

p1190786

p1190804

p1190807

p1190811

p1190817

p1190822

p1190839

Zadnjič posodobljeno (Pon, 07 Maj 2018 09:21)